Chyba v elektrice a teď ani nestartuje

Zapojení alarmů, přídavných budíků, ...
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Chyba v elektrice a teď ani nestartuje

Příspěvek od Mammba »

Ahoj Všem,už jsi nevím rady na co ještě kouknout...při sešlapnutí brzdového pedalu jse my rosvítí i zadní blinkrová světla :( kouknul jsem na všechny žárovky očistil kontakty,zkontroloval pojistky a stále nic...blinkry jdou všechny jak na levo tak v pravo i vystražné samostatně.Je pravda že mam občas vlhko v kufru ale jak svítilo sluníčko tak větram stále ,važně nevím co ještě udělat nebo se na něco podívat :( proto prosím o jakoukoliv radu,napad,cokoliv.
Děkuji za odpověd.
Štefa.
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: CHyba v Elektrice ???

Příspěvek od SpaceMan »

Ahoj,
nejsem elektrikář, ale vypadá to, že máš někde buď spečené kontakty pro brzdu a blinkry, nebo bude někde v loji kostra. Zkušenější v elektrice by poradili víc. :(
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Chyba v elektrice?

Příspěvek od Peťas »

Pokud se rozsviti oba zadni blinkry, tak bych nehledal problem ve svetlech. Pokud mas 3. Brzdove svetlo tak bych zkontroloval kde a jak je pripojeno. Pak bych zkontroloval zadni stranu pojistkove skrine jestli tam nekdo neco nebastlil alarm/denni sviceni apod. Zkontrolovat vse mezi spinacem brzdovych svetel a pojistkovou skrini. Pokud nic nenajdes tak pak vyhazet stredove panely a zadni kapsy a jit po kabelech. Hodne stesti pri hledani.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice?

Příspěvek od Mammba »

Ajaj :( toho jsem se bal...ale asi mě to nemine celé to prolezt...jo predchozi majitel tam nabastlil dálkové zamykání ale já ho nepouzivam pravdou je že když jsem to tak pred tejdnem zkusil zamknout tak nešlo a zrovna v té době mě kolega z práce upozornil že sviti blinkry když jsem dojel a stal na brzde ;) tohle mě nenapadlo.
Diky všem za odpověď,moc si toho vážím ;)
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice a ted ani nestartuje

Příspěvek od Mammba »

Zdravím Vás

Tak ted mám veliké problém :? po odmontovaní dodělávaného alarmu ještě předchozím majitelem a HID Xenonu které dal do kulatých světel ale tak nabastleno vše :( targa nechce naskočit...nejdou stěrače,ostřikovače,stahovaní okének ,blinkry do prava a vlevo ale hlavně po otočení kličku se nerosvítějí kontrolky na budíkách a vůbec nejdou hodiny...targa točí ale nenaskočí...po oddělaní budíku jsem se zděsil co to je za konektor žluté barvy a neměl ho vůbec zapojen...vychazí přesně nad hodiny,tak jsme na to koukaly jak vocasové,nedalo mě to a doma jsem opatrně rozdělal plast z budíku a strhnul tuzink polep a hle oběvím okenko SRS konektor je určitě od toho...opravdu kretén kdo to takhle cele dokurvil.
Prolezali jsmesnad vše co nás napadlo a opravdu hruza ...draty kam nikam nevedou omotané izolepou atd.konektory i dráty nejsou nikde spečené ani seškvařené,pojistky OK jak v motoru tak vevnitř...jde akorát větrák na všechny polohy,světla,osvětlení budíku,osvětlení knoflíku na panelu větráku,štelovaní zrcátek a vystražné blinkry které kupodivu blikají v přistrojovce.Nevím co už s tím..patral jsem tady i na Honda Clubu vyskoušel co jsem našel ale nic :cry: objevil jsem krabičku za páčkou na otvíraní kapoty s napisem LOGICSENZOR s jedním drátem kterej nikam nevedl kdo by věděl k čemu to slouží nebo bylo dejte vědět.Zkusím sem vložit foto toho senzoru a toho konektoru.Prosím co máme ještě zkusit udělat a mám zapojit ten konektor ???bojím se že targu už nedám do cajku...děkuji za napady co ještě zkusit.
s pozdravem Štefa.
logic senzor.jpg
konektor.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice a ted ani nestartuje

Příspěvek od SpaceMan »

Mammba píše:Zdravím Vás

Tak ted mám veliké problém :?
To vypadá, že někde je ještě imobilizér nebo něco na ten způsob. Tyhle bastli končí všechny stejně. Mrkni k jednotce, zda u ní není nějaký další kus nesmyslu a hlavně projdi elektriku mezi jednotkou a motorem...
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Chyba v elektrice?

Příspěvek od Peťas »

Ta krabicka je zbytek alarmu ungo-staci zadat do googlu. Konektor je odpojeny bud protoze tam neni origo volant tak aby to porad nesvitilo jako chyba nebo pokud je tam origo volant s airbagem tak v nem bude nejaka chyba a predchozi majitel to nechtel resit tak aby to nesvitilo porad tak odpojil konektor. Nezapojuj a mas klid nebo zapoj a vyres(pokud mas origo volant s bagem). Co se tyce nastartovani tak alarm asi byl zapojen i na vedeni k palivove pumpe. Pokud se spusti alarm tak vedeni k pumpe od strihne, motor toci ale bez benzinu nenaskoci, nejjednodussi reseni ochrany proti odcizeni. A s tim je urcite spojena i nefunkcnost ostatnich veci na ktere byl alarm napojeny aby je odstrihnul od funkcnosti pripadne mohl ovladat. Tim ze jsi vyndal alarm tak jsi tato vedeni uplne zrusil. Je potreba vse zase spojit zpet. Zadna sranda. Nebo jak pise spaceman je tam jeste imobilizer.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice a teď ani nestartuje

Příspěvek od Mammba »

Zdravim Vás
Tak konečně vyřešeno ;) mel jsem takovou radost že vše funguje jak má skoro jsem radostí brečel :mrgreen: mely jste pravdu že někde ještě něco na zpusob imob.bude....obevil jsem malou krabicku zasitou pod pojistkovnici v motor.vedle baterky :lol: :lol: :lol: opravdu dobře schovano :cry: jsem rád že jsem Targu zbavil toho alarmu a xenonu .SRS konektor necham odpojen protože stale svítí a i když mám orig.volant ale bez begu a tim padem my teda bejvalej majitel nelhal že to melo beg což už jsem tady řešil tak z begem volant shanet nebudu.
Pánové děkuji za rady moc si toho vážím a je dobré vědět že tady vždy někdo zkušenější poradí ;) takže Velké Diky.
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice a teď ani nestartuje

Příspěvek od SpaceMan »

Od toho jsme team. Mám radost! Těším se na srazy ahoj!
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrice a teď ani nestartuje

Příspěvek od Mammba »

No letos asi zadnej sraz nestihnu ...Targa neni podle mych predstav je na ni hodně hodně prace :( jedině kam bych zajel je Vysoké Mýto to mám docela blizko na sraz Hondicek jel bych tady spar kamaradama co maji céra už my neco rikaly ale uvidim. ;)
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Odpovědět