Tlumiče

Tlumiče, pružiny, coilovery, ložiska, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos66
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 10 pro 2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Tlumiče

Příspěvek od Carlos66 »

Ahoj "rodino", chtěl bych na svojí Solce vyměnit tlumiče. Protože nevím, jak jsou tam už dlouho a nevím v jakém jsou stavu. Nemám vůbec "ánung" co tam patří, takže si nechám od vás zkušených poradit jaké tlumiče. Posledně, v Jizbici, když se s ní svezli Bullseye a Gergino mluvili o výměně silentů na podvozku atd.
Takže prosím Bula i Georgina pokud si na to vzpomenete dejte vědět co, kde a jak mám nakoupit, případně se domluvíme na tom, že to celé někomu svěřím, aby mi to dal do dobrého stavu.
Díky za reakce, Carlos.
Uživatelský avatar
Carlos66
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 10 pro 2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Re: Tlumiče

Příspěvek od Carlos66 »

UP !! :|
Uživatelský avatar
Georgino
Místopředseda
Příspěvky: 363
Registrován: 09 pro 2015 06:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče

Příspěvek od Georgino »

Nazdaaar Karliku,
na ty silentbloky si už nepamatuju o kterých jsme se bavili.
Každopádně jestli chceš seriové tlumiče, tak jsou dobré referernce na Kayaby v kombinaci s originál pružinama.
Jestli si dobře pamatuju tak ti to táhlo doleva, ale to je tak všechno co ve své paměti najdu...
A asi bych ti doporučil si pro jistotu koupit šrouby kterýma jsou na zadní nápravě tlumiče přimontovány. Protože se v dost případech stává že nejdou povolit a střihnou se. Samozřejmě s tím spojené je to že by bylo potřeba koupit i ty silentbloky přes které se to montuje.Na odkazu jsou pod číslem 20 a 27 je tam rozdílný průměr. Šroub k tlumiči je s číslem v druhém odkazu.

http://japancars.ru/index.php?route=cat ... lk=B__2900
http://japancars.ru/index.php?route=cat ... lk=B__3000
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Carlos66
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 10 pro 2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Re: Tlumiče

Příspěvek od Carlos66 »

Jiřík nikdy nezklame. Děkuji.
Já to mám dost snížený a nevím, když tam dám vše sériové, zda to tak snížené zůstane ??!!
Ještě pochop, že jsem v tomto laik, jak kdybys prvňáčka poslal do šesté třídy !!
Uživatelský avatar
Georgino
Místopředseda
Příspěvky: 363
Registrován: 09 pro 2015 06:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče

Příspěvek od Georgino »

Jasný Karliku,
tam jediný rozdíl ve výšce bude v pružinách.
Jestli nebudeš měnit pružiny, tak by jsi měl zůstat na zemi.
Všechno ostatní je standardní.
Ale jak říkám, hlavně si sežeň ty šrouby a silentbloky na zadní nápravu.
Je to dost jasný z těch rozkresů?
Uživatelský avatar
Carlos66
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 10 pro 2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Re: Tlumiče

Příspěvek od Carlos66 »

Jj Jiříku, je to jasný. Ale ještě bys mi mohl poradit, kde nejlépe nakoupit ty díly.
Monty
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2015 23:13

Re: Tlumiče

Příspěvek od Monty »

Heleď já jsem teď kupoval nějaké díly na targu na PEMA autodíly za uplně super ceny a do pár dnů jsem je měl doma. Takže můžu doporučit. Zatím jsem nenašel lepší e-shopový poměr cena-výkon za OEM díly. Ale pokud jste někdo našli lepčí, levnější atd., svěřte se sem, rád tam budu nakupovat :D
Odpovědět