13. hellSolDay

Kdy a kde se pořádají zajímavé srazy a akce
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od SpaceMan »

amwas píše:aHoj.
Ako je to s inštrukciami? Nič mi zatiaľ neprišlo. Platí sa až po príchode? ...atd

Ahoj, v podstatě instrukce jsou v úvodní stránce příspěvku.

PLATBY VEŠKERÉ NA MÍSTĚ V HOTOVOSTI!
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
amwas
Znalec
Příspěvky: 102
Registrován: 22 pro 2015 08:53
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od amwas »

Oki
Enjoy it!
Uživatelský avatar
amwas
Znalec
Příspěvky: 102
Registrován: 22 pro 2015 08:53
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od amwas »

Priatelia, ide niekto v piatok z Brna/skrz cca okolo 18-19:00? Prípadne v sobotu doobeda? Potreboval by som na zraz/a späť zobrať jednu fajn holku. Sladká odmena istá ;)
Enjoy it!
Uživatelský avatar
michal
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 08 pro 2015 21:42
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od michal »

tady je priprava na odjezd na Spanilku:

...
jeste pridam fotky:
http://www.rajce.net/a12756735


A uz se na Vas pratele tesim,
az k nam bude "Sol" priznivejsi a budeme moci stravit
vecer v suchu a teple pod hvezdami :D
Uživatelský avatar
michal
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 08 pro 2015 21:42
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od michal »

...
a jeste jednou vse nejlepsi k narozeninam
Tondovi ...vsak on vi :lol:
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od SpaceMan »

Ahoj přátelé,
dneska, když jsem konečně dospal víkend, by se hodilo napsat pár vět k uběhnutému 13. hellSolDayi.


Organizační část:
Musím uznat, že čím jsem starší, tím mi dělá organizace větší trable. Chci vám nabízet stále to nejlepší a to znamená dělat pro vás jen to nejlepší. Za sebe hodnotím tenhle sraz jako nejnáročnější. Příští rok ještě doladíme jídla, protože toho spousty zůstalo (nečekal jsem, že si většina z Vás nakoupí i na druhý večer jídlo).


Ubytování:
Za 250,- / osoba / noc jsem byl nadmíru spokojený. Ani od Vás jsem neměl, žádné stížnosti a tak si troufám, říct, že je to v poměru cena / kvalita to nejlepší za dobu, co organizuji letní srazy (tedy v Konopáči, ve Zruči a v Sobotce).


Vyjížďka:

Povedla se myslím si víc než dobře a za sebe jsem byl hodně spokojený. Průměrná rychlost u mě se pohybovala mezi 60-70km/h. Nevím tedy jak to vypadalo na konci, ale myslím, že si to každý užil po svém. Letiště bylo krátké a pro příští rok bychom postavili nějakou Gymkhanu a nebo zkusíme zajistit povolení pro velké letiště na Kameni. Tady patří VELKÉ DÍKY Vám VŠEM za to, že se vše obešlo bez komplikací a za Vaši disciplinovanost!


Malý mínus:
Přátelé, rozumím, že nabídka nemusí vždy odpovídat poptávce (i když tady bylo v podstě vše, co si usmyslíte - Morgen, Cola, Metaxa, pivo Kozel / Plzeň ... ale i takové laskominy jako Zacapa!), ale když už chcete pít vlastní alkohol, tak byste to nemuseli dělat přímo v jídelně. Dojít si na bar pro plastové kelímky a pak hned vedle baru otevřít Captain Morgena s Colou z vlastních zásob (popřípadě pivo Kozla v plechovce - když se točí na baru) je při nejmenším sprosté! ... do hospody taky nepřijdete a neotevřete si tam vlastní pivo z plechovky.... Nebudu tu jmenovat lidi, o kterých to vím, to ať si každý sáhne do svědomí sám...


Celkové shrnutí:
Za mě opět povedený sraz, celkem bylo 26 aut + auta, která byla jen na otočku, targ bylo do tuším 20 +-. Účást tedy nebyla taková, jakou bych si představoval. Musím ale říct, že si ten sraz užil každý po svém. Díky tedy všem, kteří dorazili a pomohli vytvořit takovou skvělou pařbu i s tou drobnou sobotní kaňkou. Je vidět, že jsme skvělá parta lidí, která se umí bavit!

Pokud máte nějaké připomínky, očekávám je tady v odpovědi nebo na stránkách delSolTeam.cz v topicu 13. hellSolDay.

Všechny, kdo fotili a točili sraz prosím, nahrajte fotky do úložišť odkud jsou stažitelné. Zkusím z toho zase něco připravit pro příští rok. Ať se máme na co dívat. :-D


Speciální díky:
Kdybych tady jmenovitě nepoděkoval několika lidem, sám bych se musel stydět.

Karel- díky, že ses o nás Ty a Tvá crew tak skvěle postarali! Byla to paráda!

Kristy - díky za morální podporu a pomoct na baru i u snídaní. Nějak bych to všechno nestíhal... :)

Ricco - kamaráde díky za Tvou gigantickou pomoc (a taky deku) a za to, že jsi takový srdcař. Za víkend najedeš bezmála 1600km jen abys potkal kamarády z Česka. Zářný příklad, že když se chce, tak žádný sraz není tak daleko!

Jolča CRX & GrillMaster - díky, že jste se postarali o vlajky a banner!

Michal - (opět) díky za pomoc s projekcí a vždy připravenou pomocnou ruku
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
amwas
Znalec
Příspěvky: 102
Registrován: 22 pro 2015 08:53
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od amwas »

Priatelia, dovoľte pár viet.
Toto bola moja prvá účasť na DelSolDay a dúfam že nie posledná. Moje počiatočné rozpaky z množstva tvárí sa rýchlo rozplynuli po vrelom uvítaní pri príchode do kempu. Mnohých z vás som síce poznal z nášho ako aj z HC fóra, ale chvíľu mi trvalo kým som sa ako tak zorientoval. Neľutujem ani minútu z času stráveného medzi vami, osobne som spoznal kopec výborných ľudí. Aj keď počasie moc neprialo, všetko prekonala vynikajúca atmosféra o ktorú sa priamo či nepriamo postarali všetci zúčastnení. Takže týmto zdravím všetkých ľudí (a dievčatá) :D s ktorými som mal to potešenie. Verím, že osud dopraje naším delsolkám dobré zdravie a stretneme zas a zas.
Na záver chcem poďakovať Spejsovi za gigantické úsilie ktoré venuje našej komunite. Davide, čo by sme si bez teba počali? :|
Del Sol rulez!
Enjoy it!
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od SpaceMan »

Amwasi, kamaráde, jsem rád, že se Ti u nás líbilo. Doufám, že Tě uvidíme brzdy třeba v Adamově (viz Kalendář > HRM 2016) nebo na podzimním srazu, který bude blíž ke Slovensku. :-)

A co byste si počali beze mě? Však on by se nějaký blázen našel, který by to tu tmelil... :-D :-D
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Georgino
Místopředseda
Příspěvky: 363
Registrován: 09 pro 2015 06:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. hellSolDay

Příspěvek od Georgino »

Poslední dobou nemám na nic čas a i když jsme se mezi tím se Spacemanem viděli, tak bych chtěl i tady veřejně poděkovat za organizaci dalšího parádního srazu s parádní vyjížďkou.
DĚKUJEME!!!
Odpovědět