SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Ukažte a představte nám svoje projekty a úpravy
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Příspěvek od SpaceMan »

Ale ono se ti to vrátí. Dobrý hezký zachovalý VTi bude jednou hodně velká vzácnost a vzhledem k tomu, jak ses pustit do toho svého kousku, tak není co řešit. Vlastně děláš investice do budoucna. Mám to podobně. Už nekolikrát jsem byl nalomený a rozhodnutý, že pustím svou do světa, ale vždy když k ní pak přijdu, sednu si do ní, svezu se, tak si říkám, co za ty peníze by mi dávalo stejnou radost s tím, že prostě vím, co v tom je. Maximáně tak Mazda MX-5 (NB generace s 1.8, 6°převodovkou a Torsenem vzadu a to je asi taková rarita jako zachovalé opečovávané VTi za 50 000,-). Ta mě bavila hodně.
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
zam3k
Znalec
Příspěvky: 121
Registrován: 15 dub 2018 14:51
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Příspěvek od zam3k »

SpaceMan píše:Ale ono se ti to vrátí. Dobrý hezký zachovalý VTi bude jednou hodně velká vzácnost a vzhledem k tomu, jak ses pustit do toho svého kousku, tak není co řešit. Vlastně děláš investice do budoucna. Mám to podobně. Už nekolikrát jsem byl nalomený a rozhodnutý, že pustím svou do světa, ale vždy když k ní pak přijdu, sednu si do ní, svezu se, tak si říkám, co za ty peníze by mi dávalo stejnou radost s tím, že prostě vím, co v tom je. Maximáně tak Mazda MX-5 (NB generace s 1.8, 6°převodovkou a Torsenem vzadu a to je asi taková rarita jako zachovalé opečovávané VTi za 50 000,-). Ta mě bavila hodně.
Jj,v tomhle máš pravdu.
Já to dělám pro sebe.To auto už mi zustane.
Proto to dělám vše od základu,at mam klid :)

A s tou mazdou si to přesně trefil.To by byla adekvátní náhrada.I sem jí měl vyhlídlou,ale cena byla jinde.
CRX del sol 92´EG2
Instagram : zam3k
FB : Zdeněk Ben Zámečník
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Příspěvek od SpaceMan »

zam3k píše:
SpaceMan píše:Ale ono se ti to vrátí. Dobrý hezký zachovalý VTi bude jednou hodně velká vzácnost a vzhledem k tomu, jak ses pustit do toho svého kousku, tak není co řešit. Vlastně děláš investice do budoucna. Mám to podobně. Už nekolikrát jsem byl nalomený a rozhodnutý, že pustím svou do světa, ale vždy když k ní pak přijdu, sednu si do ní, svezu se, tak si říkám, co za ty peníze by mi dávalo stejnou radost s tím, že prostě vím, co v tom je. Maximáně tak Mazda MX-5 (NB generace s 1.8, 6°převodovkou a Torsenem vzadu a to je asi taková rarita jako zachovalé opečovávané VTi za 50 000,-). Ta mě bavila hodně.
Jj,v tomhle máš pravdu.
Já to dělám pro sebe.To auto už mi zustane.
Proto to dělám vše od základu,at mam klid :)

A s tou mazdou si to přesně trefil.To by byla adekvátní náhrada.I sem jí měl vyhlídlou,ale cena byla jinde.
No neneděláš nic. Hlavní je, že ty auta dělají radost a co mě osobně dělá ještě větší radost je to, že je vyhledává i "generace po mě". :lol:
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
zam3k
Znalec
Příspěvky: 121
Registrován: 15 dub 2018 14:51
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Příspěvek od zam3k »

SpaceMan píše:
No neneděláš nic. Hlavní je, že ty auta dělají radost a co mě osobně dělá ještě větší radost je to, že je vyhledává i "generace po mě". :lol:
Zrovna Hondy a dá se říct přímo CRX(jakákoliv generace) je dost specifická záležitost.
Tam k tomu autu už musíš mít nějaký vztah.

Ale souhlasím s tebou.
Je super,že jsou i dnešní generace nadšený z pekáčů kolem 90tek 8-) :twisted:
CRX del sol 92´EG2
Instagram : zam3k
FB : Zdeněk Ben Zámečník
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: SpaceMan: del Sol VTi - Project Red Dwarf

Příspěvek od SpaceMan »

Tak tady chybí nějaký ten update mého projektu.

SEZÓNA 2017 až 2023:
V průběhu šesti let se na autě nic vyjímečného nedělo. Snad jen v roce 2022 jsem dělal drobnosti na podvozku. Vyměnili se přední brzdiče za repasované, dali se pancéřové hadice od Hellu, vyhodili se zkroucené Brembo Max a nahradila je klasika ATE. Na konci roku 2022 se na ESM udála jedna malá škodní událost. Nic vélkého to nebylo, ale i tak se oprava protáhla. Na pár měsíců, naštěstí přes zimu. Rovněž jsem na konci sezóny 2022 prodal svá letitá kola.

Jinak se vlastně jen spokojeně jezdilo a jezdí. Žádné provozní vady nejsou a takse udržuje auto v kondici.

Na sezónu 2024 se mi povedlo připravit drobnou pecku, která dotáhne bodykit MS desig k dokonalosti.
... Drive it like you stole it ...
Odpovědět