Ohlédnutí za sezónou 2019

Zde naleznete rychlé zprávy o novinkách uvnitř teamu
Odpovědět
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 428
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Ohlédnutí za sezónou 2019

Příspěvek od SpaceMan »

Jaký byl #ESM2019? Pojďte si přečíst pár řádků od SpaceMana, který hodnotí rok 2019 a jeho poslední sraz.
Vážení přátelé, kamarádi,
rok 2019 se nesl z pohledu organizačních v duchu změn. Členská rada doznala změny v počtu členů i v jejich složení. Nový počet jsou tři členové členské rady a kromě mě a Georgina k nám nově nastoupila mladá krev - Martin alias Pupík. Do konce roku se můžete těšit na nějakou nabídku kvalitních kousků oblečení pod vlastní značkou a na příští rok, pro vás plánujeme opět dva srazy.

#16dSD byl letos na staronovém místě ve Zruči nad Sázavou, kde v nám domovem byl #kempRákosí. Celkově hodnotím sraz pozitivně, ačkoliv ne se vším jsem byl spokojený. Co vyšlo ale na výbornou, tak bylo letiště a zároveň vnímám velmi pozitivní ohlasy na AOS. Nasazení lidí kolem bylo opět na špičkové úrovni a patří jim velké díky organizaci. Stejně jako vám, co jste přijeli, patří poděkování za klidný a fajn průběh celé akci. A teď nezbývá, než naloadouvat fotky a videa z akce na jedno místo. Takže vás poprosím, kdo jste fotil/točil, hodťe mi fotky na ulož.to a link pošlete klasicky na info@delSolTeam.cz

#ESM2019 po loňských jižních Čechách letos zavítal na západ. Hodně z vás dorazilo a celkový počet aut se přehoupl v součtu přes 20. Velmi fajn účast za chladnějšího počasí. Večerní zábava se povedla a jak si můžete prohlédnout na fotkách v události byla i s pyro přídavkem. První večer se zavíralo po 02:00 ráno, v sobotu pak až okolo 4:30. Organizačně musím poděkovat Pupíkovi, který velkou část akce domluvil a byl mi nápomocen, když jsem ho potřeboval. Další velké díky patří #RestauraceULišáka ve Vácíkově, kde jsme se fajn najedli. Čekání na jídlo bylo sice delší, ale zase stálo za to. Nesmím zapomenout ani na výborné osazenstvo v #RSSvatýŠtěpán, které se postaralo nejen o naše plné žaludky, ale svým přístupem skvěle vyhovělo všem našim požadavkům. Smeknout klobouk bych nemohl zapomenout dámám v kuchyni, kteří pro nás kouzlili fajn snídaně i večeře. Ubytování nakonec pro všechny na budově a myslím, že jsme to všichni ocenili. Venkovní teploty přeci jen klesali už směrem k 0°C a tak by chatky nebyly tou ideální volbou. Závěrečný sraz sezóny 2019 tedy hodnotím i přes sobotní ranní nepříjemnosti a úklid velmi kladně. Sraz se povedl na výbornou, všichni dojeli v pohodě, nikomu se nic nestalo. Na motokárách jsme se vyblbli a teď nezbývá, než naloadouvat fotky a videa z akce na jedno místo. Takže vás poprosím, kdo jste fotil/točil, hodťe mi fotky na ulož.to a link pošlete klasicky na info@delSolTeam.cz.

#delSolTeam jako parta fajn lidí opět naplnila to, co říkám při každé příležitosti - "Je to o del Solkách, ale hlavně o lidech kolem nich."

Díky za další společný rok, díky za vaši důvěru a už teď se těším, až se spolu potkáme na další akci pod hlavičkou delSolTeam.cz

Váš SpaceMan
... Drive it like you stole it ...
Odpovědět