Stránka 1 z 1

Vyhřívání sedaček

Napsal: 12 led 2019 18:10
od Chicago
Ahoj všem,
když jsem dovezl auto z německa, fungovalo mi vyhřívání sedaček. Nebylo zřejmě originální(alespoň vypínače ne). Když jsem na autě dělal, tak jsem je odpojil a nyní už nemohu vyhřívání znovu zapojit. Nemáte někdo zkušenosti? Zapojení vypínačů, pojistky atd.?
Díky za každou radu

Re: Vyhřívání sedaček

Napsal: 14 led 2019 10:29
od SpaceMan
Švára si dodělávál vyhřívání do BMW. Problém byl primárně v dečkách v sedačkách a pak v pojistkách. Zkusil bych jít po tomto... pak asi kontrola kabelů a tlačítek

Re: Vyhřívání sedaček

Napsal: 14 led 2019 20:09
od Chicago
Moc se mi do toho teď v zimě nechtělo, ale dal jsem se do nich. Nevím jak to máte vy, ale já mám u mých kožených sedaček v Motegi jeden kabel vyvedený ze sedáku a jeden z opěradla - ty vypadají originál. Ty jsou spojeny do série a končí konektory. Odtud už doděláváno doma. Ty pokračují k vypínačům za sedačkou a dále neznámo kam. Provizorně jsem udělal kabel od zásuvky a sedačka hřeje. Není to žádná divočina, jen se ohřeje ta kůže že nestudí :D Takže na jaře natahnout nové kabely od pojistek a v případě potřeby sundat potahy a nainstalovat dečky :oops:

Re: Vyhřívání sedaček

Napsal: 15 led 2019 10:18
od SpaceMan
Chicago píše:Moc se mi do toho teď v zimě nechtělo, ale dal jsem se do nich. Nevím jak to máte vy, ale já mám u mých kožených sedaček v Motegi jeden kabel vyvedený ze sedáku a jeden z opěradla - ty vypadají originál. Ty jsou spojeny do série a končí konektory. Odtud už doděláváno doma. Ty pokračují k vypínačům za sedačkou a dále neznámo kam. Provizorně jsem udělal kabel od zásuvky a sedačka hřeje. Není to žádná divočina, jen se ohřeje ta kůže že nestudí :D Takže na jaře natahnout nové kabely od pojistek a v případě potřeby sundat potahy a nainstalovat dečky :oops:


Jop, revize bude asi nejlepší způsob. :D

Re: Vyhřívání sedaček

Napsal: 15 led 2019 17:49
od Chicago
Asi tak. Když chceš něco pořádně, tak si to udělej sám :lol:

Re: Vyhřívání sedaček

Napsal: 05 úno 2019 15:01
od SpaceMan
Chicago píše:Asi tak. Když chceš něco pořádně, tak si to udělej sám :lol:


Jinak vyhřívání sedaček by se dalo udělat pomocí tohoto:
https://www.ahifi.cz/karbonove-vyhrivan ... csh-2.html

CSH_2.jpg