Stránka 1 z 1

KONEKTORY ? OD ČEHO JSOU????

Napsal: 16 dub 2018 21:14
od Mammba
Zdravím Pánové
Konečně mám čas abych se sem dostal a opět poprosil o radu ;)
Při demontáži Hid Xenonu z kulatých světel jsem objevil pod hlavnima světlometama nějaké konektory a vůbec nemám tušení k čemu byly nebo jsou :( vypada to na origo kabely i konektory (fota dole )nezkoušel jsem jestli jde do nich štava ale jelikož jezdím bez dálkových světel...chtěl bych se zeptat zda by do některých z konektoru něšly dodělat dálkáče do kulatých světel?
Ten šedý velký konektor je zaslepen krytkou a napadlo mě jestli to není nebo bylo na motorek naklápění světel?ale nevím jestli tuto funkci měly del solky a je jen na jedné straně :|
Předem Děkuji za vysvětlení.
Štefan
konekt.1.jpg
konekt.2.jpg
kon.3 zaslepka.jpg

Re: KONEKTORY ? OD ČEHO JSOU????

Napsal: 17 dub 2018 07:24
od Georgino
Ke kulatým světlům by jsi měl mít přivedeny originál kabely s paticí na H4 jako máš u hlavních světlometů.

Ohledně konektorů na fotce si už nevzpomínám k čemu by mohli být. I když jak říkáš ten větší mi připomíná naklápění světel, ale to by musel být i na druhé straně a musel by jsi mít na středovém tunelu ovladač na naklápění. A ten menší mi připomíná konektor od blinkru, ale to by sis asi všiml že ti nefunguje :-D

Každopádně níže zasílám odkaz kde by jsi možná mohl dohledat konektor. Případně ti pak můžu ještě poslat třeba komplet servisní manuál kde by to mohlo být taky.

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda

Re: KONEKTORY ? OD ČEHO JSOU????

Napsal: 17 dub 2018 22:19
od Mammba
Zdravim
Diky za ten link....ty menší konektory tak to mě napadlo taky že od blinkru jak bude cas musim to pořádně omrknout promerit jestly tam jde šťáva a pak uvidim ;)
Diky.