Vzpěry kufru

Výměny, náhrady, repase, opravy, ...
Uživatelský avatar
michal
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 08 pro 2015 21:42
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od michal »

Montoval to sice Jakill, ale pokud si pamatuji, tak jo;
jen je vhodne, aby tam byly i ty kulaky, protoze ty jsou jiny
a ty vzpery se nechaji sehnat i bez nich...
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

michal píše:Montoval to sice Jakill, ale pokud si pamatuji, tak jo;
jen je vhodne, aby tam byly i ty kulaky, protoze ty jsou jiny
a ty vzpery se nechaji sehnat i bez nich...
Fajn, myslíš, že by Jakill někde našel nějaké fotky? Jsem trošku otravný, co ? :o
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
michal
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 08 pro 2015 21:42
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od michal »

Ahoj,
fotky z procesu montaze ne, ale o vikendu Ti nafotim vysledek :)
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

michal píše:Ahoj,
fotky z procesu montaze ne, ale o vikendu Ti nafotim vysledek :)
Super. Já potřebuju vědět, jestli je to jen plug & ride a nebo se tam musí použít např. uložení z originálů apod. :-)
... Drive it like you stole it ...
jakill
Nováček
Příspěvky: 0
Registrován: 16 pro 2015 13:40
Bydliště: Praha 5 - Smíchov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od jakill »

SpaceMan píše:Já potřebuju vědět, jestli je to jen plug & ride a nebo se tam musí použít např. uložení z originálů apod. :-)
Ja uz si to poradne taky nepamatuju, ale cele jsem to popisoval a mozna i fotil na stare forum. To asi neni dostupne v nejake sekci archivu, ze? :cry:

Nicmene si vybavuji ze ty moje tam sedely taktak a na jedne strane ve stlacenem stavu byly tak o 0,5mm delsi, coz tak nejak pobrala elasticka deformace zavesu. Nicmene to se mi nelibilo a kousek plastoveho pouzdra jsem odfrezovaval (chvilka prace s hrubym pilnikem by stacila), aby pouzdro spolu s pistnici mohlo zalezt trochu hloubeji do osazeni toho valce...
Cepy si uz nepamatuju, ale ja tam nechal ty puvodni... v tom to bylo plug&play

Vzperky jsou taky v otevrenem stavu trochu delsi, takze se kufr otevr trochu vic, ale nikde nic nedojde na zadny doraz, takze tomto smeru se tam nic nenici. Jinak mam vyzkousene, ze i kdyz stojis do strmeho kopce a otevres mokrej kufr, do kufru nic nenatece - vse stece pekne do okapku tam kam ma.

Co se tyce sily zavirani, ta je opravdu docela velka a jeji objektivni hodnota by se v pripade zajmu urcite dala nejak zmerit...
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

jakill píše:
SpaceMan píše:Já potřebuju vědět, jestli je to jen plug & ride a nebo se tam musí použít např. uložení z originálů apod. :-)
Ja uz si to poradne taky nepamatuju, ale cele jsem to popisoval a mozna i fotil na stare forum. To asi neni dostupne v nejake sekci archivu, ze? :cry:

Nicmene si vybavuji ze ty moje tam sedely taktak a na jedne strane ve stlacenem stavu byly tak o 0,5mm delsi, coz tak nejak pobrala elasticka deformace zavesu. Nicmene to se mi nelibilo a kousek plastoveho pouzdra jsem odfrezovaval (chvilka prace s hrubym pilnikem by stacila), aby pouzdro spolu s pistnici mohlo zalezt trochu hloubeji do osazeni toho valce...
Cepy si uz nepamatuju, ale ja tam nechal ty puvodni... v tom to bylo plug&play

Vzperky jsou taky v otevrenem stavu trochu delsi, takze se kufr otevr trochu vic, ale nikde nic nedojde na zadny doraz, takze tomto smeru se tam nic nenici. Jinak mam vyzkousene, ze i kdyz stojis do strmeho kopce a otevres mokrej kufr, do kufru nic nenatece - vse stece pekne do okapku tam kam ma.

Co se tyce sily zavirani, ta je opravdu docela velka a jeji objektivni hodnota by se v pripade zajmu urcite dala nejak zmerit...
To jsou zajímavé informace. Díky! Mrknu se na to pravděpodobně až doskládám Kawu. :-)
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
michal
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 08 pro 2015 21:42
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od michal »

konecne... 2 orientacni fotky... (s garantovanou snizenou kvalitou... :( ...), kdyztak se polepsim
.
..
...
tak bez fotek; neumim...
pujdou postou

EDIT BY ADMIN:
Fotky se vkládájí jako příloha a pak se přes tlačítko dávají do příspěvku. Návod na obsluhu webu půjde koncem týdne do vašich mailů.
PICT0844.JPG
PICT0848.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

michal píše:konecne... 2 orientacni fotky... (s garantovanou snizenou kvalitou... :( ...), kdyztak se polepsim
.
..
...
tak bez fotek; neumim...
pujdou postou
Díky Michale za fotky. Vypadá to dost podobně jako originály.
... Drive it like you stole it ...
jakill
Nováček
Příspěvky: 0
Registrován: 16 pro 2015 13:40
Bydliště: Praha 5 - Smíchov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od jakill »

Na te druhe fotce je mozne videt obrobeni te patky u prechodu na pistnici - puvodne vypadala jako na fotce prvni (bez toho valcoveho segmentu)
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

jakill píše:Na te druhe fotce je mozne videt obrobeni te patky u prechodu na pistnici - puvodne vypadala jako na fotce prvni (bez toho valcoveho segmentu)
Zajímavé. :-) Nechceš udělat návod? :-)
... Drive it like you stole it ...
Odpovědět