End Season Meeting 2023

Kdy a kde se pořádají zajímavé srazy a akce
Odpovědět
Uživatelský avatar
Administrator
Administrátor
Příspěvky: 20
Registrován: 08 pro 2015 11:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

End Season Meeting 2023

Příspěvek od Administrator »

Ahoj přátelé kamarádi,
je to tu zase - další sezóna delSolTeam.cz se pomalinku přibližuje ke svému konci a nám je milou povinností Vás pozvat na End Season Meeting 2023.
V loňském roce jsme dokončili 5-ti letou rotaci lokalit v rámci České republiky skvělým vinařským zážitkem u Kyjova. Letos tedy začínáme další "pětiletku". A kde jinde začít než na severu Čech!

Dovolte nám Vás pozvat do MOTOBydla! Ubytování v objektu bývalého mlýna, se splavem, zahradou (romantika jak cyp). Pro petrolheady - tedy většinu z nás - je k dispozici hromada aktivit v čele se čtyřúrovňovou krytou motokárovou dráhou! Mimochodem v hlavě už je skvělý plán, pokud by počasí stálo za velkou bačkoru. :-D Dále se nabízí paintball (opět krytý), stolní tenis, billiard a spousty dalších aktivit. Zkrátka bychom si měli o víkendu užít přesně to, co nám sedí.

Pokoje jsou od dvoulůžkových po šestilůžkové. Některé mají vlastní sociálky, pár má sociálky společné, takže i ZMRDOŠ Team si přijde na své. :-D

Lesnaté úpatí Jestřebích hor nabízí také spousty krásných kilometrů za volantem. Tedy je se na co těšit. Trasu ještě ladím, ale když to všechno klapne, tak bychom se podívali na skok do Polska na jednu z nejhezčích silnic v blízkém okolí.

O parkování svých aut se nemusíte bát, k dispozici budeme mít parkoviště v areálu pod uzavřením a kamerovým dohledem zdarma. WIFI je k dispozici v celém objektu rovněž zdarma

Jídlo vyřešíme taky v místě ubytování. Můžete tak v pátek očekávat nějakou klasickou večeři, v sobotu bohatou rautovou snídani a oběd. A jako bonus bychom si v sobotu dali rautovou večeři formou tradičního grilu (kuřeta, steaky, domácí klobásy, saláty, domácí pečivo). Nedělní snídaně bude opět raut. Je tedy na co se těšit. Věřím, že se nemusíme bát o to, že bychom měli hlad.

Po nedělení snídani bychom mohli ještě vyjet na společnou fotku na hezkou lokaci v okolí a následně sraz pozvolně rozpustit.

Tedy opět se o Vás postaráme od pátku až do neděle. Zbývá už jen říct: Stojí kolik? Stojí kolík... :-)

Cena za víkend / osoba (ubytování + strava) - 2000,-
Cena za jednu noc = 75% z ceny

Rezervace ubytování na info@delSolTeam.cz

Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/3idbeEbB6
... Ride in STYLE ... Ride WITHOUT roof ...
Uživatelský avatar
Administrator
Administrátor
Příspěvky: 20
Registrován: 08 pro 2015 11:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: End Season Meeting 2023

Příspěvek od Administrator »

Tabulka rezervací:
NickPočet nocíPočet osob (vč. dětí)
SpaceMan + Kik + děti25
Georgino + Daniela + děti24
Bohy + Kristy + dítě23
Ricco11
Vítek + 122
Frýďa + Giulia22
Vorel + Štěpina22
Pupík + 122
Vrťas21
Marty + 122
Helča21
... Ride in STYLE ... Ride WITHOUT roof ...
Odpovědět